Teknoloji

Baldur’s Gate 3 Twitch Drop Ödüllerini Kaçırmayın

Henüz Faerun diyarına ayak basmamış olsanız da, Baldur’s Gate 3 Twitch Drop ödülleri Neyi unutma. Ama bunun için on gününüz kaldı. O yüzden şimdilik hızlı olmanıza gerek olmasa bile unutmayın. Kamp kıyafeti seni bekliyor.


İlginizi çekebilir:  Baldur’s Gate 3’ün Xbox Series Sürümü Çok Ertelenecek


Hogwarts Legacy ve Diablo 4 fırtınalarının ardından Baldur’s Gate 3 fırtınası başladı ve güçlenerek devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Erken Erişim sürümünden çıkan ve PC oyuncularıyla buluşan oyun, eş zamanlı oyuncu sayısı olarak bomba gibi başladı. Bu sorun SteamDB sayfasında yenidir. 814.666 Hogwarts Mirası için şimdiden alarm zilleri çalmaya başladı. Biz bu haberi yazarken 395.473 kişi oynuyor gibiydi.

Baldur’s Gate 3 Twitch Drop Ödüllerini Kaçırmayın

PlayStation 5 sürümüne bir aydan az bir süre kala Baldur’s Gate 3 oyununa hala sahip olamadıysanız, Twitch ödülleri şimdilik teselli ödülü olarak sizleri bekliyor. Ama bunun için 17 Ağustos 2023Perşembeye kadar vaktin var.

Öncelikle Larian ve Twitch hesaplarınızı birbirine bağlamanız gerekiyor. Ardından Baldur’s Gate 3 yayınlayan rastgele bir yayıncıyı yaklaşık iki saat izlemeniz gerekiyor. Karşılığında dört modülden oluşan mor bir kamp kıyafeti alacaksınız: Streamhopper Loafer’lar, Channeler’s Trunks, Periwinkle Undergarments ve Chatterbox Tabard.

Envanterinizden ödüllerinizi aldıktan sonra eşyalarınız oyunda görünür hale gelecek ve karakterinizi istediğiniz zaman giydirebileceksiniz. Ancak, yalnızca kozmetik amaçlıdır ve istatistikler açısından herhangi bir rastgele avantaj sağlamaz.

Baldur Kapısı 3 Konusu

Masaüstü rol yapma oyunu Dungeons & Dragons’a dayanan oyunun konusu, Baldur’s Gate: Descent into Avernus olaylarından aylar sonra geçiyor. Faerun diyarını işgal eden zihin yüzücüler, karakterimizi kaçırır ve beynimize bir parazit yerleştirir. Bu şekilde içimizde gizemli güçler uyanır. Bize düşen, direnmek ve karanlığa karşı karanlığı kullanmak ya da iğrençliğin zirvesine ulaşmanın ortasında seçim yapmak olacaktır.

harran-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu