Haber

EYT çalışanlarından Güzelbahçe Belediyesi’ne veda

İZMİR (İGFA) –Milyonların beklediği Emeklilikte Yaşayanlar düzenlemesinin ardından Güzelbahçe Belediyesi’nden ayrılan çalışanlarla Güzelbahçe Belediyesi arasında protokol imzalandı.

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) süreçlerinin ardından Güzelbahçe Belediyesi ile protokol imzalanırken duygusal anlar yaşandı. Emekli işçi ile merkeze gelen Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa İnce, imzalanan protokolün ardından personelle vedalaştı.

Çalışanlara bugüne kadar yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür eden Önder İnce, “Belediye müdürlüklerinde çeşitli görevlerde bulundunuz. Birlikte sokakları süpürdünüz, yolları birlikte döşediniz. Vatandaşlarımıza ramazan sofrasında hizmet ettiniz. En verimli yıllarınızda Güzelbahçe halkına hizmet ettiniz.Bugün dört arkadaşımız sizlerle.Her zamanki emekliliklerini istediler.Bu emeklerin karşılığı ödenmeyecek.Sağlıklı huzurlu mutlu bir emeklilik diliyorum. bundan sonraki hayatında ailen. Güzelbahçeli için çalıştın, çok ter döktün. Şimdi güzelbahçe’de huzur içinde emekliliğin tadını çıkar.”

oguzelihaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu